Tasarım ve Yazılım - Seoliz Dijital Pazarlama

Tasarım ve Yazılım

İnternet ortamında var olmamak artık şirketler ve kurumların adeta görünmez olması anlamına geliyor. Ürettiğiniz ürün ya da hizmetlerin daha geniş kitlelere iletilmesi ve potansiyel müşterinizin sizden haberdar olması için kendinize ait web sitenizle internet var olmanız gerekmektedir. Bunun içinde kaliteli bir yazılım ve profesyonel tasarıma sahip bir web sitesine sahip olmalısınız.

Kaliteli görünüme sahip ve insanların dikkatini çekebilecek bir web sitesi için de bizim gibi profesyonel bir firmaya ihtiyacınız vardır. Hem yazılım hem de tasarım alanında sizi ve işinizi müşterilerinize en etkili şekilde gösterecek web site çalışmalarımızla siz de internet ortamında hak ettiğiniz yeri alabilirsiniz.

E-ticaret projeleri için sunulan ürün ya da hizmetlerin çeşidine göre tasarım ve yazılım planlanmasının yapılması çok önemlidir. Seoliz olarak web sitenizin tasarımında öncelikle müşteri ya da hitap ettiğiniz kesimin analizini yaparak tasarımı ona göre belirliyoruz. Alt yapı ve yazılımın yanı sıra tasarım kısmında estetik ve profesyonelliği de ön planda tutarak işlerimizi hazırlıyoruz.

Tasarım

(Design)

Tasarım kısmında genel konsept tasarımından başlayarak alt sayfa duruşlarının belirlenmesine, kod geliştirmeden kod yapısı ve tasarımın uyumlulaştırılmasına, veri girişi yapılaması ve testlerle görünümün incelenmesine kadar tüm aşamalarla en titiz şekilde ilgileniyoruz. Son olarak web sitenizin yayına geçişini gerçekleştiriyoruz. Dikkat çekici kullanıcıların aklında kalabilecek ama aynı zamanda da görsel anlamda onları yormayacak bir tasarımla web sitesinin oluşturulması gerekir. Görsel olarak hizmet ya da ürün sağlayacağınız tüketicileri tasarımınızla da kendinize çekmeniz gerekir.


Yazılım (Software)

(Software)

İşimizin yazılım kısmında uygun kod altyapılarıyla müşterilerimize ve işlere uyumlu modülleri gerçekleştiriyoruz. Sitenizin masaüstü-laptop bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlarda estetik bir görünüme sahip olmasını ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Farklı mobil cihazlara uyumlu yazılımlarla farklı alanlardan gelen kullanıcılara hitap edebilir ve zamanlarını size ayırmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede mobil telefonda, tablette ya da bilgisayar kullanıcısı gibi farklı teknolojileri kullanan müşterilere hitap edebilirsiniz.


 

Müşterilerimize web tasarım ve yazılım kısımlarında hizmet verdikten sonra isterlerse ve Adwords, Sosyal Medya reklamları ve SEO alanlarında da desteklerimizi sunuyor, daha bilinir olmanızı sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansi Seoliz