Kurumsal SEO Danışmanlığı - Seoliz Dijital Pazarlama

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Şirketinizin hem daha kurumsal ve profesyonel görünmesi hem de müşteri potansiyeline ulaşması için artık internet dünyasında da yer sahibi olması gerekir. Kurumsal SEO (Search Engine Optimization) Danışmanlığı ile Seoliz olarak müşterilerimize arama motoru optimizasyonu gibi hizmetler sunmaktayız.

Uzuvlarımız haline gelen telefon, tablet ve bilgisayarlardaki internette artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Eğer kurum olarak yaptığınız hizmetleri, ürünleri ya da şirketinizi internet üzerinden insanlara aktarabilirsiniz potansiyel müşterilerinize de ulaşabilirsiniz. Firma olarak Kurumsal SEO Danışmanlığı ile müşterilerimizin arama motoru üzerinden görünürlüğünü artırarak potansiyel müşterilerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığımızla ilgili bir araştırmalar yapılarak rakip analizlerinizi, anahtar kelime analizi ve proje yönetimde sizlerin yanındayız.

Araştırma

(Research)

Çalışmalarını yürütmeye başlamadan önce kapsamlı bir araştırma yaparak sizi ve sektörünüzü tanıyarak en sağlıklı hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bu aşamada pazar analizi de yaparak rakip firmaların SEO alanında neler yaptığını inceleyerek sizi bir üst sıraya taşıyacak çalışmaları belirliyoruz. Bu noktada web sitenizi de inceleyerek landing page sunuyoruz.


Yapılandırma

(Configuration)

Daha sonra araştırma aşamasında edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yapılandırma aşamasına geçiyoruz. Yapılandırma kısmında hâlihazırda bir web sayfası yoksa uygun bir web sitesinin oluşturulmasını sağlıyoruz. Eğer firmanızın zaten bir web sitesi varsa backlink profilinin oluşturulması aşamasına geçiyoruz. SEO uyumlu bir web sitesi yapılandırması yaparak çalışmalarınızın daha üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.


Görünürlük Analizi

(Visibility Analysis)

Görünürlük analizi aşamasında ise haftalık olarak on-page ve off-page analizleri yapıyoruz. Ve tüm bu süreçler firmanıza raporlayarak şeffaf bir çalışma ortamı inşa diyoruz.


Rapor

(Report)

Detaylı bir arama motoru optimizasyonu raporuyla firmanızda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla neler yapıldığı, nereden nereye geldiği detaylı bir şekilde tarafınıza aktarılıyor. Raporlama ile SEO projesinin firmaya getirileri sağlıklı bir şekilde de takip edilerek ne kadar yararının olduğu rakamlarla firmanıza sunuluyor.

Dijital Pazarlama Ajansi Seoliz