Google Adword Reklamları - Seoliz Dijital Pazarlama

Google Adword Reklamları

İnternet hayatımızın en büyük parçasını oluşturmaya başladı. Artık bilgi, ürün ya da hizmete ulaşmak için öncelikle Google’da arama yapıyoruz. Dükkânlarda gezmek yerine Google üzerinden ürün hakkında bilgi alarak alışverişimizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Artık günümüzde yalnızca ürün alışverişinde değil hizmet alışverişlerimizi de internet üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Bu noktada firmalar için en önemli şey Google üzerinde üst sıralarda görünür olmak ya da Google reklamları aracılığıyla kullanıcıların ilk gördüğü alanda yer almak. Bu noktada ise profesyonel bir hizmet alarak bu reklam yönetimini gerçekleştirmek en sağlıklı yoldur. Çünkü Google Adword Reklamları çalışmasında dikkat edilecek bazı unsurların bulunmaktadır. Eğer bu noktalara dikkat edilmezse firmanızın reklamı paranız karşılığında Google’da bir süre görünür fakat size herhangi bir müşteri olarak geri dönüş sağlanmaz. Seoliz olarak dikkat edilecek noktaların bilincinde olan Google ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden ve hatasız bir kampanya oluşturabilecek ekibimizle firmanızı ya da kurumunuz için Google Adwords Reklamları düzenleyebiliriz. Bu sayede Google üzerinden arama yapan potansiyel müşterilerinizin anında karşısına çıkmanızı sağlıyoruz.

Seoliz olarak bir gerekli bütçe ve analizleri sunarak Google içerisinde daha görünür olmanızı ve markanızın daha bilinir hale gelmesini sağlıyoruz. Tüm bu yaptığımız çalışmaları raporlandırıp sizler için yorumluyoruz.

Görüntülü Reklamlar

(Display Ads)

Google Görüntülü Reklam Ağı sayesinde oluşturduğumuz görüntülü reklamınız blog, haber sayfası, YouTube gibi Google web siteleri aracılığıyla internet kullanıcısı olan potansiyel müşterilerinize ulaştırılır. Adwords GDN reklamları sayesinde de potansiyel müşterilerinize görsel bir biçimde hitap etmenizi sağlayabiliriz. Bu Google reklam modeli ile sitenize ziyarette bulunan kullanıcılara, siteden çıktıktan sonra da internette ziyaret ettiği her yerde Google alanlarından firmanızın reklamını görürler. Marka bilincinin oluşturulması ve gelen ziyaretçilerin satışa dönüşmesi açısından bu tip reklamlar ciddi bir katkı sunar.


Arama Ağı Reklamları

(Search Ads)

Arama Ağı Reklamları sayesinde de potansiyel müşterileriniz ürün ya da hizmetlerinizi aradığı zaman, Google arama sonuçlarının yanında sayfanızı görür.


Ürün Listeleme Reklamları

(Product Listing Ads)

Product Listing Ads olarak bilinen ürün listeleme reklamları ile birlikte Google arama ağında ürünleriniz görselleriyle birlikte Google alışveriş kısmında tüketicilere gösterilerek ürün hakkında bir yargıya ulaşması sağlanıyor. Bu reklam modeliyle potansiyel müşterileriniz ihtiyaç duyduğu ürünleri Google üzerinde ararken öncelikle sizin ürün listeleme reklamınızı görüp sitenize girerek siparişini verebilir. PLA reklamlarınız müşteriler tarafından Dinamik Arama Ağı ya da Arama Ağı reklamlarıyla aynı anda görüntülenebilme özelliğine de sahiptir. Bu şekilde de potansiyel müşterileriniz sitenize çekme ihtimaliniz de yükselmiş olur.


YouTube Video Reklamları

(YouTube Video Ads)

Pek çok internet kullanıcısının gün içinde de sık sık kullandığı YouTube aracılığıyla potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Oluşturduğumuz YouTube Video Reklamı sayesinde videolu reklamınız YouTube üzerinden milyonlarca internet kullanıcısına ulaştırılarak, potansiyel müşterilerinizin sizi tanımasını sağlar.


Uygulama Reklamları

(App Ads)

Uygulama Reklamları sayesinde Google üzerinden Android ve İOS kullanıcılarına uygulamanızın pek çok internet kullanıcısına ulaştırmanızı sağlıyoruz.


Yeniden Pazarlama

(Remarketing)

Sitenize ziyarette bulunan kullanıcıların etiketlenerek, sitenizden ayrıldıklarında bile farklı siteler üzerinden sizin reklamınızı görmeleri sağlamaktır. Remarketing Reklamları sayesinde potansiyel müşterilerinize ürün ya da hizmetlerinizi sürekli göstererek bu ihtiyaçlarında sizi tercih etmelerini hedefliyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansi Seoliz